İşlemci Karşılaştır

REDin bu yaz piyasaya süreceği düşüncesiz telefon, 2017 senesinde duyurulmuştu. Bu yaz satışa çıkacak olan telefonun Snapdragon 835 kamga setine malik olduğu ortaya çıktı.
Profesyonel sayısal yedinci sanat kameraları üreten RED, geçtiğimiz sene ortamında tek akıllı telefon çıkaracağını duyurmuştu. Hydrogen One olarak adlandırılan bu telefonun önüüzdeki aylarda çıkması bekleniyor. Tasarımı ile hücre enteresan gelen telefonun işlemcisinin ise Snapdragon 835 olacağı öğrenildi. 2018 ortamında piyasayaa sürülen bütün amiral gemilerinde Snapdragon 845 olduğunu düşünürsek, REDin müşterek girişim geriden geldiğini hatırlatmak mümkün.Telefonun 2017 senesinde duyurulmasından sonra, aynı yıl zarfında çıkması bekleniyordu. Ancak çıkışının 2018e kalması, türlü donanımlarda geride kalma durumunun yaşanacağının işaretçisiydi. REDden donanımsal sadece güncelleme beklentisi vardı ancak işlemciye bakacak olursak belli ki şirketin cihazı 2018 şartlarına yakıştırmak gibi birleşik niyeti yok.işlemci karşılaştır
Hydrogen Oneın Android 8.1 Oreo işletim sistemi ile çalışacağı okunuşu 6 GB RAM ile geleceği de malum diğer bilgiler arasında. Üreticisini okunuşu hane önüne alırsak, Hydrogen Oneın kamerasıyla ilk plana çıkacak birleşik telefon olması bekleniyor okunuşu bu durum işlemcinin ya da türlü donanımların güncel olmamasının bakış ardı edilmesini sağlamış olabilir. gene okunuşu telefonun bu anlamda 2018de piyasaya sürülen telefonlarla yarışta zorlanacağını tahmin etmek mümkün.

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *